Zahorčice, Budilov….. Stachy

Stále stejná písnička

Tak jsme v uplynulých dnech začátku prázdnin absolvovali v plném trysku dvě soutěže zařazené do ŠHL.

Ta dřív proběhla v Zahorčicích dne 5. července 2011. Na řadu jsme šli jako druzí v pořadí. Bohužel se opakovala tradiční situace. Pokud svět zná pojem Panenkův dloubák, tak hasičský svět si navždy připomíná jeden pojem. Tím pojmem je již legendární Pejšův prostřik.

Tudíž vteřiny utekly za dvacet vteřin a než konečně rozsvítil pravý terč, tak časomíra ukazovala 21,54 vteřin. Sice jsme asi šest útoků vedli, ale pak jsme byli smeteni a skončili bohužel na 13. místě celkově. Nedošlo tak na mojí hlášku, že ještě 20 neplatných pokusů a vyhráli bychom.

9. července se konala příjemná soutěž v Budilově na tamější hasičské dráze. Zprvu jsme byli opět druzí v pořadí, ale Pejša jest povolán k boji s broukem kůrovcem, tak jsme nakonec šli mezi posledními. A protože se Víťovi nepovedl spojit troják z B hadicí, kterou jsem do rozdělovače posléze narval, ale pozdě, protože Wenna z Petrem na zadku už vyndali savice z kádě, tudíž neplatný pokus… A Víťa mohl dle tradice jít pro pivo. Myslím, do těch 40 vteřin bychom to dokončili, když už to dokázal i Budilov, který podobně zkazil útok.. No nevím, takhle se slíbené motivační sladké prémie v podobě dortu asi nedočkáme.

Takže co na to říct. Stále stejná písnička. Výpadek z tréninku se jistě projevil. A když už jsme se opět sešli a začali trénovat, tak náš trénink zastavily vosy, resp. jejich žihadla do nohy, hlídající si své nové hnízdo pod naší základnou. Náhradní varianta na Staších dopadla docela dobře.

Bohužel to dopadlo, tak jak to dopadlo. Když se to se.e, tak se to prostě se.e. Asi si to musíme vyžrat až do dna. Musíme bojovat a zlomit to. Dobrá zpráva za závěr ne moc pozitivních zpráv. Honák by měl být k dispozici už na Stachách, takže bychom mohli být kompletní. Pejša se jistě uklidní a oba budou dávat časy pod 20. So Johny, we hope, you´ll come back, see you on Stachy. We believe that you didnt forget it….

Stachy 16.7.2011

Původně jsem chtěl psát fungl nágl novou makovku na stašskou soutěž, ale po týdnu zjišťuji, že je to furt to samé. A vše podstatné je vlastně řečeno výše. Takže opět jsme někam přijeli, tentokráte na Stachy 16.7.2011. Honák is coming sofort. A opět problémy na proudu a čas 28 a něco, což je čas za 14. místo, který nikoho nezajímá. Tudíž se opět nacházíme kde? Ano v péér….deli. Takže naše krize trvá dál. Takže ji musíme přeprat.

Jinak světlý moment v této šedi: tak luxusní vodu jsme dlouho opravdu neměli.