Stachy 2010

Nu nevím, co psát. Tento jev se opakuje tak jednu za rok. A nadešel právě teď. Na naší skoro domácí soutěži byli jsme kompletní a asi moc hecnutí. Tudíž jsme dostali N – neplatný pokus, no hodně sporné to bylo.

Honák sice bojoval s gumičkou na proudnici, v důsledků čehož zaléval dostatečně stachovský pažit, nicméně Wenna musel vyndat koš z kádě. Ale došlo k tomu, že pořadatelům praskla přívodní hadice do kádě. Tudíž místo voda, aby přibývala, tak ubývala. Tudíž nebyla splněna jedna ze základních podmínek, že při útoku má být doplňována voda, což v tomto případě nebyla.

Zvažovali jsme protest, který nám byl původně byl rozhodčími odkýván a my se mohli chystat na nový pokus někde na konci. Ale situace se za 5 minut změnila a vše bylo jinak a my mohli začít opět uklízet. Obrácené rozhodnutí znělo, že Wenna mohl káď dočerpat, tudíž vlastně vyndal koš dřív než měl. I když tam dle slov strojníka Tatry bylo „vody míň než půl kádě, ale ta jim určitě mohla stačit…“

No nic, naštve to. Když se k tomu přidá hlava bolavá jak střep, tak se odjíždí ze Stach v půl deváté a pak rovnou do postele.

Takže tímto nemám jiné možnosti, co o tom dál psát.

                                                                                                                           MaK

 

 

 zpět