Přechovice aneb Hony, běž pro pivo

Protože léto nečeká a běží tryskem dál, liga taky nečeká a v sobotu 23. července 2011 pokračovala dalším, tentokráte osmým kolem na louce u Přechovic. Protože Honák s Pejšou běželi k terčům nástřikovým, nepatří tato soutěž mezi naše oblíbené, kde bychom ukazovali nějaké skvostné časy.

Když se k tomu připočte současný stav marnosti a trápení se, který se nás ne a ne pustit, laik by očekával další naši agónii. No zpětně řečeno, kdyby si na nás vsadili, že to nedáme, tak by bohužel vyhráli.

Jako druzí v pořadí jsme chtěli nastavit těm nejlepším laťku. Opět u nás platilo pravidlo – po rozdělovač dobrý.  Po útoku mohl jít našim tradičním rituálem pro pivo s nosičem „anglán“ Honák, jenž nespoji proudnici, a než nastříkal, tak už jsme byli za půl minutou, přesně 31,58, což je v současné éře nástřiků kolem 20 vteřin hodně podprůměrný čas. A umístění někde na konci prvních cedulí, přesněji řečeno 16. místo.

Což z toho plyne. Jsme v „loji“ dál. Už nemá cenu se ani vztekat, i když to člověka zamrzí a štve ho, že naše agónie trvá dál.  Teď má liga na tři týdny fraj, tak se dáme dohromady a tento stav, kdy se nám nedaří, určitě zlomíme a nějaké body vyrveme. Jednou to skončit musí, tento stav potkal i jiné týmy a bude potkávat i další po nás. Takže věřme, že brzičko skončí. Jak psal Mates v diskuzi - HLAVU VZHŮRU!!!!!!!!!!

                                                                                                                          Mak

zpět