My v Nišovicích 2012

Tak se to zas pohnulo, a my s naší, léty prověřenou Avií, bohužel příští rok už definitivně dojezdící, jsme vyrazili na místo naše v pravdě neoblíbené. Toto pekelné místo se nachází na fotbalovém hřišti v obci Nišovice u Volyně. A zde v rámci jakékoliv hasičské soutěže, zařazené do ŠHL, se časem moc nedaří a bojujeme s různými, leckdy i nadpozemskými vlivy…:-)

A protože patrně nekopletní  Vacov se dovolil, tak byl přesunut na jiné startovní pořadí. A tudíž to bylo na nás, abychom všem v Nišovicích ukázali, jak to umíme. Teď se ukáže, jak si to umíme postavit  – teda hlavně laťku pro soupeře, nebo zrcadlo našim výkonům.

Dokonce jsme byli kompletní. Jak ale definovat náš útok. Asi bych to chápal takhle – 20,47 ale nevím proč takovýhle čas. Voda mohla být trošku rychlejší, ale vzadu chyba taky nebyla. Nebo že- by mašina netlačila tolik, nevím. Všichni vepředu jsme byli na svých pozicích, až na proudaře možná i za nimi, tak nevím… No, hlavně že jsme to dali za těch 20,47 a snad to prokletí trošku zlomili.. Třeba dá-li hasičský pán Bůh, se nám tady třeba začne dařit  někdy příště.

Nakonec to tak špatné nebylo. Řada týmů též skončila za námi, a nám to taky přineslo pár bodíků do konečného bodování ligy. Třeba to třinácté místo z 24 týmů bude odrazem k lepším výkonům? Uvidíme, kterak to dopadne dál..

A jelikož ze strešních, rodinných i trošku zdravotních důvodů vynecháváme klatovský trip do Obytců a Mochtína, tak další soutěží, kde se budeme rvát za tuhle naši ves, bude ta v Budilově. Taky námi dost oblíbená soutěž. Snad dopadneme lépe než minule, kdy Víťa zahodil troják a pak už se to nezapojovalo. Držme se…