4. soutěžní zastavení - Drachkov

(mírné zlepšení..)

Po soutěži v Kalenicích, kam jsme se bohužel nedostali, byla naším 4. soutěžním zastavením soutěž ŠHL v Drachkově - obci nedaleko Strakonic. Čekala nás pěkně připravená soutěž, na kvalitním hřišti. Této soutěže se účastnilo přes 20 týmů mužů a několik týmů žen, což oproti normálu je trošku úbytek, ale to neubírá na kvalitě této soutěže.

Naše složení se moc nezměnilo, „Fífa“ skončil zasněžování s tím, že to stejně na Kobyle roztálo, takže rozdělovač tahal opět on. Chyběl Vojta, který proudnici dočasně vyměnil za lepidlo a dlaždice v některé ze šumavských koupelen. Proto opět proudnici tahal a terč sestřeloval řidič Pejša. Nakonec se zúčastnil i Wenna, který stačil před soutěží prodat své „fáro“ - neboli přibližovadlo značky VW Golf..

Na řadu jsme šli jako jedenáctí. Útok byl proveden na naše poměry dost dobře a časomíru jsme zastavili na čase 22,30, což bylo mírné zlepšení našeho rekordu o 0,09 sekund. Jenže na rychlé dráze v Drachkově padaly časy pod 20 sekund, vítězný dokonce atakoval hranici 18 sekund, proto jsme v konečném zúčtování obsadili opět jako v Budilově dvanácté místo. Což nám opět přineslo 4 body do tabulky ŠHL.

Za to, co po soutěži následovalo, hlavně u mě, se omlouvám.  Nemá cenu to rozebírat, berte to tak, že jsem si na „hoooodně“ dlouhou dobu  „pročistil organizmus“ a pro tento den „dohasil…“

Nu nic, opět se soustředíme na další soutěže, protože víme, že tam prostor na naše zlepšení určitě je. Naší první motivací je prolomit těch 22 sekund. Pak uvidíme, co dál. Tento týden nás čekají opět dvě soutěže, pohár starostky obce Borová Lada a soutěž ŠHL v Přechovicích. Takže opět věříme v několik bodů a lepší než 12. místo v konečném pořadí.

                                                                                                                                    MaK

 

 

zpět