Opět bowling – trénink na odvetu

 

Tak se ta naše grupa opět ve zdraví sešla…. A to dne 11. ledna od půl osmé ve vimperském Bowlingbaru  u kuželkářských drah v rámci „tréninku“ na odvetu s Budilovem.

Byli jsme  plni odhodlání a vůle ukázat všem pochybovačům, že předchozí bowling s borci z Budilova byl takový malý „šolích“ a že těch deset kuželek padne strachy ještě dřív, než vypustíme jedovatou kouli z ruky!!!! Sílilo v nás přesvědčení, že rekord herny nějaké „Jarušky“ nebo „Grázla“ se určitě třese v základech….!!!

Nás obvyklé „mlaďoše“ tentokráte doplnili „starší a zkušení“…. Náčelník sboru Fanda s „pokladní“ Ivanou, „Sam“ s Helčou, Petra „Pešlů“ s Vaškem, Jana Doulová. Starší a zkušené v průběhu noci doplnili členové hudební partičky UNIKOL.

Výsledky byly tak pozoruhodné a výjimečné, že jsem úplně zapomněl na to, že bych je mohl zapsat. Naštěstí máme Verču a dle její „kalkulačky“ těsně vyhráli „starší a zkušení“. Vliv na to měl zejména příchod „basketbalisty“ Sama a kapely UNIKOL, kteří se rozehráli k fantastickému výkonu…

Jak jsme trénovali, se opět naostro ukáže už 26. ledna  od pěti hodin na stejném místě, kde v  odvetě přivítáme borce z Budilova.

 

„Jaruško a Grázle“ třeste se!!!!!!!!

                                                                                                 Autor: MaK

 

 

Bowling 11. 1. 2008

Staroši versus mlaďoši

 

 

 

Tým

 

 

1. kolo

 

2. kolo

 

3. kolo

 

Staroši

 

729

 

782

 

784

 

Mlaďoši

 

624

 

728

 

666

 

 

                                                                                                          Autor: Verča

 

 

 

zpět